fbpx

Prezent na dzień dziecka

Dzień dziecka wypada 1 czerwca. To ulubiony dzień każdego malucha, na który czeka z wielką niecierpliwością. W szkole święto to jest często obchodzone, jako dzień sportu. Tego dnia organizowane są rozgrywki międzyklasowe w piłkę nożną, siatkówkę, czy np. bieg w sztafecie. W tym szczególnym dniu rodzice poszukują przeróżnych metod uszczęśliwienia swojego dziecka, zabierając go na lody, czy do kina. Inni kupują zabawki, ubrania czy słodycze, czyli to co Ci najmniejsi uwielbiają najbardziej. OMS Roller podrzuca pomysł na prezent dla dziecka, które uprawia sport.

Roller dla dzieci OMS pomarańczowy
Roller może być elementem rozgrzewki przed treningiem lub posłużyć jako narzędzie do rozluźniania mięśni po wysiłku

Dziecko jest szczególnie narażone na urazy

Twoje dziecko jest aktywne fizycznie? Może należy do klubu piłkarskiego lub siatkarskiego? Jest miłośnikiem kolarstwa, tenisu lub startuje w biegach? Już od małego warto budować w dziecku dobre nawyki i zadbać o profilaktykę, aby uchronić go przed przyszłymi urazami. Rolka do masażu jest narzędziem, które przyczyni się do prawidłowego rozwoju mięśni dziecka.

Wśród największych zalet, które wynikają z używania rollera przez dzieci wymienia się:

 • zwiększenie gibkości,
 • rozluźnienie spiętych mięśni,
 • poprawę sylwetki i ogólnej sprawności,
 • zapobieganie przyszłym kontuzjom,
 • budowanie dobrych nawyków dla sportowca.

Prezent dla młodego sportowca – roller

Wałek do masażu to idealny prezent już dla najmniejszego sportowca. To doskonały przyrząd, który służy do masażu mięśniowo-powięziowego. W naszym sklepie dostępne są 2 rodzaje gęstości rollera przeznaczonego dla dzieci:

 • 40 g/l – rolka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat (górna granica zależy od budowy ciała), które uprawiają sport rekreacyjnie
 • 60 g/l – wałek znajduje zastosowanie w wieku powyżej 14 roku życia, głównie u dziecka, które jest zaawansowanym sportowcem.
Wałki dla dzieci OMS Kids Plus Roller
OMS KIDS PLUS – twarde wałki dla dzieci w 3 efektownych wersjach kolorystycznych

Prezent dla chłopczyka

Chcąc zrobić prezent swojemu synowi w naszej ofercie możesz znaleźć roller w 4 wariantach kolorystycznych: pomarańczowy, niebieski, żółty i zielony. Rolka sprawi się nie tylko w automasażu mięśni, ale również jako idealny przyrząd do urozmaicenia ćwiczeń.

 • OMS Roller Kids niebieski – roller przygotuje mięśnie Twojego dziecka do treningu, a po wysiłku fizycznym zapewni odpowiednie rozluźnienie oraz zwiększy zakres wykonywanego ruchu. Wałek charakteryzuje się obniżoną twardością, dlatego jest odpowiedni dla delikatnych mięśni dzieci.
 • OMS Roller Kids PLUS zielony – to roller o zwiększonej gęstości, przez co jest przeznaczony dla dzieci uprawiających regularnie sport lub starszych, które mają zwiększoną budowę ciała.

Prezent dla dziewczynki

Dla dziewczynek przygotowaliśmy rollery do masażu w kolorystyce różowej. Oczywiście, wedle uznania, mogą one również korzystać z pozostałych 4 kolorów wałków dla dzieci dostępnych na naszej stronie. Rolki w różowej kolorystce są dostępne w dwóch opcjach twardości:

 • OMS Roller Kids różowy – roller charakteryzuje się jasną kolorystyką – biało-różowy. Wałek posiada średnią twardość, dzięki której jest dostosowany do delikatnych mięśni dziecka.
 • OMS Roller Kids magenta – wałek ma ciepły kolor, który powstał w wyniku zmieszania barwy czerwonej i niebieskiej. Cechuje się dużą twardością, dzięki której przeznaczony jest dla dziewczynek, które regularnie uprawiają sport.

Dlaczego roller na prezent?

Roller to świetny pomysł na prezent dla dzieci, ponieważ wypracowuje dobre nawyki małego sportowca. OMS Roller doskonały wałek stosowany i rekomendowany przez fizjoterapeutów. Regularne rolowanie po treningu przyspiesza regenerację mięśni oraz poprawia mobilność ruchową. Stosowany przed aktywnością fizyczną roller aktywuje mięśnie, dzięki czemu są one mniej narażone na urazy.

Jak bardzo podobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 6

Brak głosów. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz