AMBASADORZY MARKI OMS

Łukasz Teodorczyk z OMS Roller R1

Łukasz Teodorczyk
Piłkarz

Reprezentant Polski. Zawodnik włoskiego klubu Udinese Calcio. Król strzelców ligi belgijskiej w barwach Anderlechtu Bruksela (2016/2017).

Bartosz Smektała

Bartosz Smektała
ŻUŻLOWIEC

Zawodnik FOGO Unia Leszno. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z 2018 roku. Mistrz Polski juniorów oraz drużynowy mistrz świata seniorów i juniorów.

Mariusz Stępiński OMS

Mariusz Stępiński
PIŁKARZ

Reprezentant Polski. Napastnik we włoskim klubie Chievo Verona. Brązowy medalista Mistrzostw Europy U-17 w 2002 roku.

Lukas Haraslin Lechia Gdańsk OMS

Lukas Haraslin
Piłkarz

Piłkarz Lechii Gdańsk. Młodzieżowy reprezentant Słowacji.

Piotr Pustelnik OMS

Piotr Pustelnik
ALPINISTA I HIMALAISTA

Zdobywca Korony Himalajów i Karakorum. Prezes Polskiego Związku Alpinizmu. Doktor inżynierii chemicznej.

Damian Szymański OMS Roll

Damian Szymański
PIŁKARZ

Reprezentant Polski. Piłkarz rosyjskiego klubu Achmat Grozny, grający na pozycji pomocnika. Były gracz m.in. Wisły Płock i Jagiellonii Białystok.

MIchał Helik OMS roller dla dzieci

Michał Helik
PIŁKARZ

Zawodnik Cracovii Kraków występujący na pozycji obrońcy. Rozegrał ponad 100 meczów w polskiej Ekstraklasie.

Kamil Dankowski

Kamil Dankowski
PIŁKARZ

Polski piłkarz grający w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław. Zawodnik młodzieżowych reprezentacji Polski.

Rolka do masażu - osobisty fizjoterapeuta

Roller do masażu marki OMS powstał, by wzmacniać efekty rehabilitacji oraz uzupełnić trening sportowca. Rolowanie mięśni jest czynnością, zaliczaną jednocześnie do zabiegów medycznych i ćwiczeń sportowych.

OMS to rollery do masażu nie tylko dla profesjonalistów. Wraz ze wzrostem świadomości, wałek do masażu stał się podstawowym atrybutem każdego miłośnika siłowni oraz sportowca-amatora. Regularne rolowanie to gwarancja szybszej regeneracji organizmu. Roller OMS jest wybierany przez biegaczy, kolarzy, tenisistów oraz przedstawicieli sportów walki. Rolka do masażu to podstawowy element wyposażenia składzików świadomych klubów piłkarskich, siatkarskich i koszykarskich.

Wałki do masażu OMS polecają Polscy sportowcy i reprezentanci kraju. Ambasadorami rollerów OMS wśród polskch piłkarzy są m.in Łukasz Teodorczyk i Mariusz Stępiński.

Łukasz Teodorczyk OMS Kids Roll

OrtoMedSport - stworzona dla sportowców

OrtoMedSport jest dobrze znaną marką wśród polskich sportowców. Klinika OMS od wielu lat skutecznie leczy i rehabilituje reprezentantów polskiego sportu.

Bartłomiej Kacprzak, lekarz ortopeda i traumatolog, przy zakładaniu marki Orto Med Sport, kierował się dewizą –
“Chciałbym, żeby pacjent przyszedł do mnie tylko raz”.

Misją marki jest nie tylko leczenie, ale również promowanie wśród sportowców dobrych nawyków, które pozwalają zapobiegać urazom.

omsroller.pl - Twoje rollery do masażu

Roller OMS to przede wszystkim bezpieczeństwo i personalne dopasowanie. Na stronie omsroller.pl oferujemy m.in. pierwsze na europejskim rynku rollery dla dzieci, z odpowiednio dostosowaną twardością wałka. Wierzymy, że klucz do sukcesu tkwi w szczegółach.

W kategorii dla kobiet znajdziesz wałki do masażu dedykowane kobietom. Dla Pań rozpoczynających przygodę z rolowaniem mięśni przygotowaliśmy roller do automasażu z mniejszą gęstością. Z myślą o kobietach wdrożyliśmy do oferty rollery w różowej kolorystyce.

Mężczyźni w dedykowanej im kategorii, oprócz standardowego wałka do automasażu o dużej twardości, znajdą m.in. duoballe do rolowania okolic kręgosłupa i pojedyncze piłeczki, które są szczególnie skuteczne w pracy nad punktami spustowymi.